O nas

Rękodzieło wymaga czasu i serca

Masz w swoich rękach biznes, który staje się popularny?

Nasza historia

Rękodzieło wymaga czasu i serca. Masz w swoich rękach biznes, który staje się popularny? To jasne, że klienci momentalnie zauważają wartość w produktach, w które ktoś włożył czas i serce. Od tej pory wszystko dzieje się jakby szybciej. Nagle nie nadążasz nad odpowiadaniem na wiadomości. Nagle odprawiasz z kwitkiem tych, którzy przyjechali do Ciebie z drugiego końca miasta.

Postanawiasz zwiększyć produkcję i rozwijasz działalność. Ale nieoczekiwanie Twój biznes przestaje rozwijać się w linearny sposób, a tygodnie przypominają fazy Księżyca: raz ich przybywa, a raz ich ubywa i sam nie wiesz, w co włożyć ręce najpierw.

 

Doskonale rozumiemy Twoją sytuację. Pracujemy w branży IT i codziennie budujemy rozwiązania, które pomagają przedsiębiorcom. Współpracujemy z piekarnią Miejska w Krakowie i wiemy jak trudno jest przewidzieć ile chlebów, jagodzianek czy bajgli sprzeda się danego dnia. Po długich rozmowach z piekarzami, obsługą, przyjrzeniu się problemowi od strony użytkownika wpadliśmy na pomysł, żeby coś z tym zrobić. Tak powstała pierwsza wersja systemu do zarządzania zamówieniami. Szybko okazało się, że system Dodla jest możliwy do wdrożenia w innych pracowniach rękodzielniczych: kwiaciarni, cateringu, pracowni ceramicznej czy pracowni cukierniczej.